Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w likwidacji szkód oraz posiadamy stosowną wiedzę oraz znajomość procedur likwidacyjnych. Jeśli chcesz możemy Ci pomóc. Gwarantujemy wsparcie oraz rzetelne podejście do każdej indywidualnej sprawy. Analizując Twój przypadek ustalimy rodzaj, zakres oraz wysokości przysługujących Ci roszczeń tak w stosunku do sprawcy szkody, jak i na zasadzie actio directa do jego ubezpieczyciela. Prowadzimy sprawy z terenu całej Polski.

Firma Kontrakto Dochodzenie Odszkodowań zajmuje się pomocą poszkodowanym w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych od zakładów ubezpieczeń.


Prowadzimy działalność usługową związaną z szeroko pojętą pomocą poszkodowanym w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych, w szczególności kierowanych do zakładów ubezpieczeń, które w ramach zawartych umów z obowiązkowego lub dobrowolnego ubezpieczenia zobowiązane są do wypłaty należnej kwoty odszkodowania zarówno w szkodach osobowych jak i majątkowych.


Naszym celem jest wspieranie osób, które ucierpiały w następstwie wypadków poprzez uzyskiwanie jak najwyższych odszkodowań od podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy !!!KONTRAKTO
Dochodzenie Odszkodowań

Janusz Sokołowski
ul. Kruczkowskiego 3 
15-703 Białystok
tel/fax 85 6514447
kom. 531038848
mail: biuro@kontrakto.pl


Copyright © www.odszkodowania-bialystok.pl Created by Rutcom